Meydan okumaya hazır mısın?

Zayıflama Ve Motivasyon Kampları

Zayıflama Ve Motivasyon Kamplarımız tamamen evinizde yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Whatsapp üzerinden takipli şekilde yapılır. Öğünleriniz porsiyonlarınız incelenir ve en doğru şekilde diyet yapmanız sağlanır.

Programımız üç kısımdan oluşur. Sizi en iyi şekilde anlar, en iyi şekilde çözümler üretiriz. Beslenmenizi analizler ve egzersizlerle destekleriz.


Planlar&Fiyatlar

Zayıflama Ve Motivasyon Kamp Ücretleri

Zamansız ve verilmeyen kilolardan kormayın! Size en uygun paketi seçin ve Diyetextra'nın farkına varın.

Diyetisyenlerimiz sizi takip düzenli olarak takip etsin. Aklınızda sorular kalmasın

Tek fiyat şaşıralacak fiyatlandırmalar yok

Müşterilerimiz

Neler dedi?

  • Diyetextra ile çalışmaya başlayalı 3 ayı doldurmak üzere. Yaklasık 13 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. İşim gereği egzersiz yapamam diyete uyamam sanıyordum ancak diyetextra diyetimi ve egzersizlerimi tam bana göre ayarladı. Teşekkürler diyetextra!
    Kerem Saraç / 34 Yaşında
  • Diyabet tanım yaklaşık 3 sene önce koyuldu. Hekimim bir diyetisyenden diyabette beslenme eğitimi almamı istemişti. Diyetextra'nın diyabet diyetisyenini iyi ki seçmişim. Artık glisemik indeksten karbonhidrat sayımına kadar biliyorum. Teşekkürler Diyetextra!
    Taha Yasin Uysal, 28 Yaşında
  • Diyetextra ile ideal kiloma ulaştım. Ancak diyetisyenlerim beni ideal kilomda kilo koruma programıyla desteklemem gerektiğini söylediler ve koruma diyetini kolay bir şekilde öğrettiler. Yaklasık 4 aydır koruma diyetimi hayatıma uyguladım ve kilom tam istediğim gibi. Teşekkürler Diyetextra!
    Ayşe Sezer, 19 Yaşında